OUTFITS

REVELISTA

Byłam mega podekscytowana, kiedy dostałam ten sweter, ponieważ to moja pierwsza rzecz ze sklepu mojej ulubionej blogerki- Kenzy! Jest prosty i klasyczny, ale uwielbiam te długie, szerokie rękawy, nadają szyku stylizacji.

W każdym razie, co tam u was? Ja miałam bardzo spokojny i relaksujący weekend w domu. Większość czasu spędziłam bawiąc się z moją siostrzenicą i gotując z mamą. Znalazłam kilka fajnych przepisów, które chciałam wypróbować. Od jakiegoś czasu staram się urozmaicać mój jadłospis o ciekawsze dania, chociaż nie zawsze mi to wychodzi (raczej nie mam talentu kulinarnego ;). Cieszę się, że w końcu jest cieepło i mogę czuć wiosnę! To jeden z lepszych momentów w roku i zamierzam wykorzystywać te dni jak najlepiej, dlatego jak tylko dodam ten post, to uciekam na spacer. Tęskniłam za słońcem!

 

//I was so excited when I got this sweater, because it’s from the shop of my favorite blogger- Kenza! It’s very simple, but i love the long sleeves, it makes the look more chic.

Anyway, I hope you guys are ok! I’ve had a very cosy weekend. I was at home, relaxing, playing with my niece, cooking with my mom and watching all three Bridget Jones movies in the evening. Now I’m planning to go for a walk. It’s finally warm, something like 10 degrees, so i finally feel like the spring is here and i can enjoy it. I’ve missed the sun so much!

 

7 Comments

Leave a Reply