OUTFITS

COTTON CANDY

Minęło dość sporo czasu od ostatniego postu. Ostatnie miesiące były dla mnie dość intensywne- praca, studia, a ostatnio również sesja, która była najcięższą w całej mojej studenckiej karierze (10 egzaminów, na szczęście wszystkie zdane!). Dopiero niedawno mogłam zatrzymać się w tym biegu i na spokojnie pomyśleć nad sobą i tym, czego potrzebuję. Na pewno bardzo tęskniłam za blogiem, ale wiedziałam, że potrzebuję czasu, żeby wszystko dopracować i stworzyć efekt, który by mnie satysfakcjonował. Tak więc wracam w nowej odsłonie, nowy layout, nowy styl zdjęć, nowy content (czyli #nowyroknowaja :P)!

W tym poście chciałam wam zaprezentować przeuroczy, o cukierkowym malinowym kolorze sweter, który ostatnio rozwesela każdą moją stylizację. Swetry w stonowanych odcieniach są świetne i sama je uwielbiam, warto jednak mieć w swojej szafie chociaż jeden w takim “żywym kolorze”- totalnie zwraca uwagę na ulicy, kiedy wokół jest szaro i ponuro (mnóstwo takich swetrów jest ostatnio właśnie w h&m!). Moim drugim ulubionym zakupem są buty za kolano- przymierzałam się do kupna takich już od roku, ale dopiero teraz znalazłam idealną parę w ryłko. Są przede wszystkim niesamowicie wygodne i mogę spokojnie stwierdzić, że to moje najwygodniejsze buty na obcasie – to jest też głównym powodem, dla których je uwielbiam. Nie zniosłabym kolejnej pary butów w mojej szafie, które mam ochotę zdjąć zaraz po założeniu (pewnie wy też to znacie).

Dajcie znać, co sądzicie o stylizacji! Jestem ciekawa waszych opinii na temat nowej odsłony i zdjęć. Do obróbki ich po raz pierwszy wykorzystałam lightrooma, którego dopiero uczę się obsługiwać. Ja tymczasem wracam do walentynkowych czekoladek i czytania nowego, pierwszego polskiego Vogue’a, jak na porządną blogerkę przystało ;).

9 Comments

Leave a Reply