OUTFITS

SNOWFLAKE

bershka jacket // new look top // pull&bear jeans // stradivarius shoes

Zdjęcia powstały w ekspresowym tempie, ale inaczej sobie teraz tego nie wyobrażam! I tutaj nasuwa mi się pytanie do blogerek- jak radzicie sobie z robieniem zdjęć podczas takich niskich temperatur? Dla mnie wydaje się to być teraz koszmarem, dlatego ostatnio nie mogę się przełamać, żeby wyjść na jakąś sesję. Ale wkrótce będę musiała! Chociaż myślę nad przygotowaniem bardziej tematycznych postów, które od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie. Myślę, że to może być fajnym urozmaiceniem :).

Dzisiejszy outfit jest prosty, ale w zamierzeniu miał wyglądać na typowo zimowy. Ten srebrny top z brokatem noszę jedynie w grudniu – to idealny czas na noszenie brokatu!

Dzisiaj mam dzień wolny i totalnie nie czuję chęci na wychodzenie gdziekolwiek, więc od rana zrobiłam małe porządki w mieszkaniu, przerobiłam zdjęcia i leniuchowałam. Mimo wszystko był to jednak dość produktywny dzień :D. Od jutra znowu praca i tak do wtorku. Dam radę! Muszę. Ostatni weekend spędziłam w domu – totalnie odłączyłam się od mediów społecznościowych i laptopa i całe 4 dni spędziłam z rodziną. Potrzebowałam takiego oderwania od świata. Następnym razem w domu będę dopiero na święta, więc chciałam wykorzystać ten czas najintensywniej, jak mogłam. Teraz już mogę wrócić na bloga i instagram :). A wy robicie sobie czasami takie dłuższe przerwy od internetu?

Zostawiam was z nowym postem i idę dalej leniuchować! xox

10 Comments

Leave a Reply