OUTFITS

IT’S PONCHO TIME

stradivarius poncho // h&m blouse // pull&bear pants // stradivarius shoes // stradivarius hat // house bag

No cóż, jesień też potrafi wyglądać ładnie na zdjęciach – czasami ;). Cieszę się, że udało mi się zrobić w końcu sesję wśród kolorowych liści. Teraz mogę spokojnie czekać na śnieg <3! A tak serio, to od jakiegoś czasu rzeczywiście nie mogę się już doczekać, aż spadnie śnieg. Wszystko dookoła zaczyna wyglądać zupełnie inaczej. Nie mogę się doczekać spacerów po starym mieście w Warszawie, gdy robi się ciemno, a wszystko dookoła jest oświetlone świątecznymi światełkami i pokryte prószącym śniegiem. Chyba powoli zaczynam wpadać w świąteczny nastrój (i nie, wcale nie odpaliłam dziś świątecznych piosenek). Jutro planuję wybrać się do kina na jakiś świąteczny film, żeby trochę ulżyć mojemu świątecznemu nastrojowi!

Co do stylizacji, to nie byłabym sobą, gdybym na jesień nie stworzyła looku w etnicznym stylu. To poncho jest cudowne i niesamowicie ciepłe! Uwielbiam się nim otulać niczym szalem – jest to zdecydowanie jeden z najcieplejszych ciuchów w mojej szafie. Najchętniej przechodziłabym w nim całą zimę, problemem jest jednak to, że nie mieści się w rękawy płaszcza :/. No cóż, nigdy nie może być idealnie :P.

Na koniec chciałabym jeszcze poinformować was, że moje konto na portalu modnapolka.pl zyskało status “exclusive”. Bardzo się z tego cieszę i serdecznie zapraszam was na sprawdzenie stronki!

Dajcie znać, jak podoba wam się stylizacja i do zobaczenia niebawem!

Zapisz

Zapisz

16 Comments

Leave a Reply