OUTFITS

CASUAL IN TOWN

h&m jacket // bershka top & skirt // bag from allegro.pl // zaful.com glasses // forever21 choker // h&m & bransoletkiprzyjazni.pl bracelets

Jak co roku, koniec semestru totalnie mnie zaskoczył, ale tym razem było jeszcze gorzej. Nagle przypomniałam sobie o przedmiotach, na których nigdy nie byłam, a które trzeba jednak zdać… Pełne absurdu studenckie życie, tego nie da się opisać :D. W każdym razie chyba już wszystko zdałam. Oczywiście wciąż wisi nade mną praca licencjacka, ale mam nadzieję, że jednak będę mieć teraz trochę luzu. Dodatkowo kilka tygodni temu zaczęłam praktyki i z początku było mi ciężko wszystko pogodzić, ale myślę, ze teraz będzie lepiej.

Stęskniłam się za blogiem! Od teraz dodaję posty regularnie, choćby się paliło i dymiło. Mam dużo pomysłów na stylizacje, a za oknem jest idealna pogoda na super zdjęcia! Ta sesja powstała już jakiś czas temu, ale nie miałam czasu się za nią zabrać. Zdjęcia były robione w ostrym świetle, teraz już wiem, że tak średnio to wygląda, ale no cóż, ważne, że widać ciuchy!

Dajcie znać co się u was dzieje i czy jeszcze o mnie pamiętacie </3.

Zapisz

Zapisz

11 Comments

Leave a Reply