OUTFITS

BLUE JEANS & WHITE TOP || ZAFUL WISHLIST

mohito top // river island shorts // converse shoes // michael kors bag // h&m sunglasses // forever21 choker

Pogoda za oknem sprawia, że totalnie nie chce mi się siedzieć przed komputerem i obrabiać zdjęć, dlatego ta sesja leżała w folderze przez dłuugi czas. W końcu się zebrałam w sobie i jestem! Mam nadzieję, że zdjęcia się podobają! 🙂

Ostatnie tygodnie mijają mi bardzo przyjemnie. Wysoka temperatura sprawia, że czuję się w końcu jakbym żyła we właściwym miejscu i czuła się sobą. No cóż, zawsze sądziłam, że powinnam żyć w ciepłym klimacie. Kilka dni temu wyskoczyłam na trochę nad morze. Głównym celem podróży był koncert Enrique Iglesiasa, to idol z dzieciństwa mojej siostry i poprosiła mnie, żebym towarzyszyła jej na koncercie. Było fajnie, ale nie ukrywam, najbardziej cieszyłam się z możliwości pospędzania trochę czasu na plaży :P. Moje ulubione miejsce na ziemi, nieważne gdzie, plaża i morze są zawsze super! <3 Weekend za to spędziłam w domu. Leżenie na słońcu przy ponad 25 stopniach to zdecydowanie moje ulubione zajęcie. W tym roku jednak postanowiłam zacząć praktykować bezpieczne opalanie, przez co niestety wciąż jestem blada. Chcę jednak zacząć dbać o swoją skórę, w końcu robię się coraz starsza, hehe :P.

Dajcie znać jak wy spędziliście ten pierwszy supergorący tydzień. Buziaki i do zobaczenia niebawem!


Get the look on zaful.com:

The third anniversary of Zaful is coming! You can find there huge promotions :). Also check out these cute dresses HERE!

CLICK                                          CLICK                                          CLICK

 

CLICK                                          CLICK                                         CLICK

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

16 Comments

Leave a Reply