OUTFITS

BLACK LOOK & ZAFUL SKIRT

new look jacket // h&m top // skirt- HERE // stradivarius shoes // pull&bear bag

W końcu przychodzę do was z nowym postem! Te zdjęcia miałam dodać już kilka dni temu i jak zwykle się nie wyrobiłam. Jakoś średnio się ostatnio czułam i fizycznie i psychicznie, ale wczoraj spędziłam przemiły wieczór z przyjaciółkami przy czekoladzie, czipsach i filmach i od razu jest mi lepiej. <3 Oglądałyśmy nowy film Tima Burtona, a później czwartą część Harry’ego Pottera, daamn, tak dawno tego nie oglądałam! Ale w dzieciństwie oglądałam ten film bez przerwy, dlatego wciąż pamiętałam większość kwestii (przez co moje przyjaciółki miały bekę), haha.

Dziwnie się czuję, kiedy pomyślę, że za 4 dni święta! No, za dwie godziny będą 3 dni. Wow. Jak w czwartek wrócę do domu, to będę mieć tylko jeden dzień przed wigilią. Przez to, że w tym roku święta są w weekend, kompletnie nie odczuwa się tego, że się zbliżają. No i jeszcze ten sylwester, totalnie nie mam żadnych planów, ugh, nie cierpię tej presji. Najchętniej bym gdzieś wyjechała, ale teraz już chyba na to za późno.

Jutro idę robić kolejne zdjęcia, więc post powinien pojawić się w święta, albo jeszcze przed! Jak widzicie, teraz już nie zwalniam tempa!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

12 Comments

Leave a Reply