OUTFITS

NEW HAIR & LOOK

forever 21 jacket // striped shirt-> HERE // shein pants // stradivarius shoes // stradivarius bag

Wczorajsza sesja była taka ciężka! Było tak zimno, że zdjęcia zrobiłyśmy w ekspresowym tempie i szybko uciekłyśmy do kawiarni napić się gorącej herbaty. Kiedy zrobiło się tak zimno? Mam wrażenie, że w tym roku z ciepłego lata weszliśmy od razu w mroźną jesień. Nawet nie zdążyłam wyjąć moich jeansowych kurtek i bomberek, haha :(. No, wczoraj ubrałam jedną z nich, ale tylko do zdjęć. Tak to już chodzę w ciepłym, długim płaszczu i prędko się z nim nie rozstanę.

Dzisiejszy outfit prezentuje się następująco- moje nowe i już ulubione buty ze stradivariusa, są niesamowicie ciepłe i wygodne, dlatego od razu się w nich zakochałam! To cud, że dobrze mi się w nich chodzi, zazwyczaj jestem łamagą i potrafię się przewrócić nawet na płaskiej podeszwie. Ubrałam też białe spodnie, które widzieliście na blogu już nie raz oraz jeansową, oversize’ową kurtkę z naszywkami. Kupiłam ją jakieś 3 lata temu, ale dopiero w tym roku zaczęła być modna, więc wyciągam ją coraz częściej z szafy. No i moja ulubiona koszula w paski z http://gamiss.com , ostatnio bardzo często w niej chodzę, jest taka fajna i wygodna!

Mały update z ostatniego tygodnia: moje mieszkanie wciąż nie jest gotowe, ale jesteśmy już bliżej, niż dalej! Poza tym, jak już pewnie zauważyliście, zmieniłam kolor włosów. Miał wyglądać nieco inaczej (jak to zwykle bywa) i na początku byłam załamana, ale powoli zaczynam się do niego przyzwyczajać i zaczyna mi się podobać, więc może nie będzie tak źle ;).

Dajcie znać, jak podoba wam się outfit i co sądzicie o moich nowych włosach! Buzi :*

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

29 Comments

Leave a Reply