OUTFITS

COSY SWEATERS

get the sweater here -> CLICK // get the leather skirt here -> CLICK // stradivarius shoes // stradivarius bag // maybelline red lipstick

Hej! Jestem taka szczęśliwa, że w końcu mogę dodać nowy post! Ostatnie tygodnie były dla mnie mega zwariowane i nie miałam czasu kompletnie na nic. Nienawidzę opuszczać bloga i robić sobie tutaj zaległości, ale już powoli moje życie wraca do normalności. W przyszłym tygodniu w końcu będę mieć mieszkanie w Warszawie i już nie będę musiała tułać się z plecakiem po mieszkaniach znajomych :P. Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo było to uciążliwe. W Warszawie spędzałam tylko 3 dni w tygodniu, ale mimo to i tak każdego dnia byłam wykończona od nadmiaru bagaży i świadomości, że nie mam własnego kąta ani miejsca do pracy. Już nie wspomnę o studiach! Wisi nade mną praca licencjacka, a ja wciąż nie mogę wymyślić tematu. Właściwie, to radzę sobie z tym źle. Jestem na maksa zestresowana i nie mogę spać ani myśleć o czymkolwiek innym haha ;(. Początkowo myślałam o temacie związanym z blogami i blogosferą, ale promotorka zasugerowała mi, że może powinnam pójść w kierunku mody i magazynów modowych… Brzmi fajnie, gorzej, że nie potrafię utworzyć z tego konkretnego tematu, nie wiem, co mogłabym “ugryźć”. Jeśli macie dla mnie jakieś sugestie albo podpowiedzi, to byłabym za nie ogromnie wdzięczna!

Jeśli chodzi o moją dzisiejszą stylizację, to pochodzi ze sklepu http://sammydress.com . Jesienią uwielbiam nosić białe oversize’owe swetry, a ten jest niesamowicie ciepły i miły w dotyku. Jest aktualnie moim numerem jeden! Dobrałam do niego skórzaną spódniczkę z zamkiem i myślę, że razem tworzą ze sobą fajny zestaw. Do tego moje nowe, ulubione botki ze stradivariusa. Serio, pokochałam ten model butów i już myślę nad kupnem kolejnych, tylko w innym kolorze. Szarym albo burgundowym. Wyglądają świetnie i do spódnic, i do boyfriendów, a obecnie nie noszę niczego innego oprócz właśnie skórzanych spódnic i boyfriendów. Jeśli jesteście ciekawi innych ubrań ze sklepu sammydress i promocji, to zapraszam na ich facebooka.

Aha i przepraszam za ogromną ilość zdjęć. Wiem, że część z was tego nie lubi, ale co mogę poradzić, Karolina jest super fotografem i zawsze robi takie ładne zdjęcia <3.

//

Hello! I’m so happy I can write something to you. Last weeks have been really crazy and I’ve been so busy. I hate leaving my blog and all my social media, but sometimes you just don’t have a choice. Anyway, I’m back!

Today’s outfit is from http://sammydress.com . It’s autumn here in Poland so it’s time for some cosy sweaters. This one is my number one, it’s so warm and nice. I’ve been wearing it a lot lately and usually i match it with a leather skirt with a zip and my favorite leather boots! I love these shoes and I’m thinking about getting new ones but in a different color. Maybe grey or burgundy. They look so good with a skirt or boyfriend jeans. Actually, I wear leather skirts or boyfriend jeans every day lately. If you are more curious of sammydress clothes, you can find promotions on their facebook.

Btw. sorry for the big amount of photos! I know some of you don’t like it, but what can i do, my friend is such a good photographer <3.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

27 Comments

Leave a Reply