OUTFITS

ROSEGAL BABY BLUE TOP

p9141357 p9141364 p9141366

off the shoulder baby blue top- CLICK // river island shorts // michael kors bag // h&m shoes

Siemka! Dzisiaj chciałabym wam pokazać kolejny wakacyjny outfit. Patrząc na pogodę za oknem, to już będzie chyba ostatni :(. Aż nie chce się wierzyć, że jeszcze wczoraj wygrzewałam się na słońcu, a dzisiaj jest tak ponuro i nieprzyjemnie! Jesień chyba nadeszła na dobre.

Jeśli chodzi o outfit, to ostatnio otrzymałam paczkę ze sklepu http://www.rosegal.com , słyszeliście o nim? Bardzo spodobał mi się ich asortyment i postanowiłam zamówić top bez ramiączek w odcieniu “baby blue”. Moja szafa już jest zapełniona tego typu bluzkami, jak sami widzicie po zdjęciach, ale niebieskiej jeszcze nie miałam! ;P Bardzo spodobał mi się ten kolor, ogólnie w te wakacje często ubierałam się na niebiesko. Bluzeczka jest bardzo fajna, świetnie wygląda na ciele i jest wysokiej jakości, co jest chyba najważniejsze, jeśli chodzi o ubrania sprowadzane zza granicy.

Dajcie znać, co sądzicie o dzisiejszym outficie i czy macie jakieś doświadczenia z Rosegal. Buziaki i do zobaczenia wkrótce!

/Hi guys! Today I wanted to show you one of my summer outfits. It’ll probably be the last one, unfortunately. The weather in Poland is pretty bad right now. It’s crazy, that barely yesterday I was lying on the sun and today I needed to put my coat on. The fall is here.

When it comes to my outfit, recently I received a package from the website called http://rosegal.com , have you heard about it? I really liked their clothes so I decided to order this off the shoulder, light blue blouse. My closet is full of this type of tops, but whatever, I just love wearing them. This one is so pretty, I love how it looks like when you wear it and the color is so delicate and beautiful. It’s also high quality, which I think it’s the most important advantage.

Do you have any experiences with Rosegal? Tell me about it and let me know what you think of my new outfit!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

26 Comments

Leave a Reply