OUTFITS

JEANS JACKET & WHITE DRESS

h&m jeans jacket // h&m white dress // h&m white bag // h&m shoes

(chodząca reklama h&m lol)

/Find more women denim jacket herehttps://www.dresshead.com/c/denim-jackets/

Czasami są takie dni, kiedy budzisz się, patrzysz na zegarek i myślisz “cholera, nie, nie, nie, nie, nie”. I potem masz ochotę wtopić się w łóżko, zakryć kołdrą i przestać istnieć. Wczoraj miałam taki poranek. Nawet nie mam siły skomentować swojego nieogarnięcia. Chociaż tak naprawdę, to nie była moja wina! To przez to, że budzik nie zadzwonił. Trzy razy. I tak, zaspałam na egzamin i obudziłam się parę minut po tym, jak się zaczął. Teraz czeka mnie kolejne podejście we wrześniu. Z angielskiego! Nigdy nie sądziłam, że będę mieć poprawkę z angielskiego, jedynego przedmiotu, który lubiłam i w szkole i na studiach. Damn it.

To wszystko przez to, że dzień wcześniej po powrocie z uczelni, wyczerpana nauką i masą egzaminów (o których wam narzekam od paru postów) rzuciłam się na łóżko bez życia i zasnęłam na kilka godzin. Jeszcze przed zapadnięciem w sen Paulina pytała się, czy wyjdę z nią na chwilę na zdjęcia, a ja “tak, tak, jasne, daj mi 5 minut”, po czym obudziłam się po paru godzinach. Dziwię się, że mnie jeszcze nie zabiła za to. Później miałam bezsenną noc i nie mogłam zasnąć do 4, w tym przed 3 w nocy złapał mnie ogromny głód i zaczęłam gotować ryż, bo nie miałam nic innego w lodówce.

No i to by było tyle z moich ostatnich przygód. Wczorajszy i dzisiejszy dzień były całkiem przyjemne. Po tym, jak w panice pobiegłam do dziekanatu, żeby dowiedzieć się, co z moim nieszczęsnym egzaminem, poszłyśmy z Pauliną na zdjęcia, zamówiłam od dawna wymarzone buty z zary, a później zjadłam najpyszniejszego burgera na świecie. Dzisiaj wróciłam do domu na weekend i trochę sobie odpoczywam (zakopana w łóżku z keeping up with the kardashians i truskawkami <3), ale późnym wieczorem zamierzam zabrać się za robienie kolejnych notatek. W przyszłym tygodniu czekają mnie 3 egzaminy, od poniedziałku do środy.  Życzcie mi szczęścia, przyda się!

Btw. Jeśli chcielibyście coś kupić z tego h&mowskiego outfitu, to ubrania są jeszcze w sklepach!

Zapisz

17 Comments

Leave a Reply