LIFESTYLE

NEW BEGINNING

 

IMG_4453

Po wielu tygodniach planowania i ostatnich dniach pracowania nad mnóstwem informatycznych rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia, w końcu jest! Moja własna strona internetowa. Nawet nie macie pojęcia, jak podekscytowana i szczęśliwa jestem. Marzyłam o tym od dawna i nie mogę uwierzyć, że w końcu to robię. Spędziłam mnóstwo czasu na planowaniu tej strony, ponieważ chciałam, żeby była idealna i w 100% moja.

After weeks of planning and days of working on lots of computer stuff (which was a big mystery to me)- here it is! My very own website. You have no idea how excited and happy I am. I’ve been dreaming about this for a long time and I can’t believe I could finally managed to do this. I wanted this to be perfect and 100% me. Now i can say it- challenge accomplished!

IMG_4489

Chciałam stworzyć miejsce, gdzie w końcu mogłabym wyrazić siebie. Blogspot ostatnio stał się dla mnie zbyt mały, a ja miałam mnóstwo pomysłów, których nie byłam w stanie pomieścić na blogu tak, by wyglądało to estetycznie. Stwierdziłam, że najlepszym wyjściem będzie przeniesienie się w końcu na wordpressa i stworzenie wszystkiego własnoręcznie od początku do końca.

I wanted to create a place where I could finally express myself in many ways. I used to run Dalena Daily on blogspot, but lately it became too small for me. I wanted to broaden my horizonts and do it aesthetically. I decided that the best way is to change my blog into something bigger.

IMG_4455

 

Zamierzam pisać w dwóch językach (jeśli starczy mi na to czasu i umiejętności) i dużo częściej aktualizować bloga. Chciałabym stworzyć tutaj miejsce, gdzie każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Chcę dzielić się z wami większą częścią mojego życia oraz tym, co mnie interesuje i pasjonuje. I oczywiście, chciałabym, żebyście pokochali tę stronę równie mocno, jak ja! <3

I plan to write in two languages (when it’s possible for me) and update my blog more often. I want this site to be a place where everyone can find something interesting for themselves. I want to share with you my life, interests and passion. And, of course, I want you to enjoy this site as much as I do!

IMG_4505

IMG_4473

Nie mogę się doczekać, aż zacznę blogować w 100%! Dajcie znać, co sądzicie o nowej odsłonie bloga, wasza opinia jest dla mnie niesamowicie ważna!

I can’t wait to share my life and my ideas with you guys! Tell me what you think about this new site, I’m looking forward to your opinion!

IMG_4496IMG_4513

7 Comments

Leave a Reply