BEAUTY

IRRESISTIBLE ME

1 Cześć kochani! Zostałam poproszona o przedstawienie wam oferty sklepu http://irresistibleme.com/ .
Jak wiecie, dwa miesiące temu ścięłam włosy do ramion i mimo, iż teraz są w o wiele lepszej kondycji, trochę tego żałuję i już nie mogę się doczekać, aż mi odrosną. W międzyczasie zostałam poratowana doczepami od wyżej wspomnianego sklepu. Składają się w 100% z naturalnych włosów, więc można je farbować, stylizować i układać jak tylko nam się zamarzy. Przyznam, że włosy wyglądają świetnie i są w cudownej kondycji, o wiele lepszej, niż moje własne ;). Zamówiłam najjaśniejszy kolor, żeby móc je pofarbować kolorem, którym farbuję swoje własne włosy, dlatego, jak tylko znajdę troszkę czasu i zabiorę się za to, pokażę wam efekt na mojej głowie.
Z racji tego, że mam gęste włosy, wybrałam set 200g z dziesięcioma pasmami, które dzielą się na:
1 duże pasmo z 4 klipsami
2 pasma z 3 klipsami
5 mniejszych pasm z 2 klipsami
i 2 pasma z jednym klipsem.

Klipsy mocujące włosy są bardzo wygodne i łatwe w użyciu, dlatego możemy je doczepić bardzo szybko i uniknąć układania ich godzinami przed lustrem. Dla mnie jest to jedna z ważniejszych zalet, ponieważ przed każdym wyjściem zawsze się spieszę i robię wszystko w ekspresowym tempie.
Jeśli po zamówieniu mimo wszystko nie będziecie wiedzieli, jak użyć doczepów, albo jeśli nie mieliście z nimi nigdy styczności, polecam przejrzenie zakładki video na stronie, gdzie jest dużo pomocnych filmików. Mnie poratowały!
Oprócz tego teraz, na wiosnę, został przeceniony cały asortyment, gdzieniegdzie nawet o 50%, dlatego jeśli zastanawiacie się nad zakupem doczepek, polecam wam zapoznać się z ofertą tego sklepu! 🙂
Nosiliście kiedyś doczepki? Co o nich sądzicie? Dajcie znać w komentarzu, jestem ciekawa waszego zdania na ten temat!

P3129673 P3129672 P3129669

19 Comments

Leave a Reply