OUTFITS

BOMBER JACKET PART II

DSC_012582-tile10DSC_0066DSC_0072DSC_0102DSC_0128DSC_0144DSC_0105DSC_0121DSC_0069
stradivarius bomber jacket // new look pants // new look black top // stradivarius shoes // stradivarius bag
Nie było mnie tu chwilkę, ale już wracam i będę pojawiać się częściej! Ostatnio zajmowałam się głównie studiami (poprawki, prace, same nudy, nie ma o czym pisać). W czwartek pojechałam do Poznania na koncert The Neighbourhood, było taak dobrze! Dawno nie byłam na żadnym koncercie, więc sam wyjazd, stanie w kolejce z fanami przed halą, marznięcie w minusowych temperaturach i oczekiwanie na show przypomniało mi dawne czasy, kiedy jeździłam na tego typu koncerty ze znajomymi. Zdecydowanie muszę robić to częściej, jestem teraz o wiele szczęśliwsza i bardziej podekscytowana niż ostatnio, kiedy wpadłam w monotonię i byłam znudzona dosłownie wszystkim.
Liczę na to, że wkrótce nadejdzie wiosna i wysokie temperatury. Sama jestem już znudzona zimą i zimowymi ubraniami, odmawiam też zakładania zimowej kurtki! Robienie zdjęć w takim zimnie nie należy do najprzyjemniejszych, i dla mnie i dla fotografa. 😉 Ale blogerka musi się czasami poświęcać!
Na zdjęciach wszechobecna teraz wszędzie bomberka, którą również musiałam sobie sprawić. Mam nadzieję, że podoba wam się moja propozycja. Dajcie znać, co myślicie o tym zestawieniu! Nie mogę się już doczekać, aż będę wam mogła pokazać wiosenne stylizacje, które wymyślam już od dłuższego czasu 🙂 Do zobaczenia!

30 Comments

Leave a Reply