OUTFITS

BROKEN MIND

 DSC_3732 DSC_3745 DSC_3746 DSC_3626 DSC_3734-tile DSC_3769 DSC_3800 DSC_3825 DSC_3836
stradivarius dress // kiabi bag // accessorize bracelet
Więc wczoraj napisałam ostatni egzamin i zaczęły mi się wakacje, których wyczekiwałam od tak długiego czasu. Co prawda została mi jeszcze jedna praca do napisania (jakakolwiek motywacja, żeby się za nią zabrać POSZUKIWANA). Za parę dni powinnam wyprowadzić się z Warszawy (na okres wakacyjny) i rozpocząć niekończące się nic nie robienie. Czy może być cudowniej? Wszystko wydaje się układać jak najlepiej, ale zawsze pojawiają się przeszkody, które rujnują ci plany. Jak nie sprawy materialne, to dolegliwości fizyczne, i właśnie z ich powodu teraz cierpię, nie mogę spać, od ponad tygodnia ból towarzyszy mi w każdej minucie życia, ugh, żyć nie umierać. Nie byłabym sobą, gdyby coś mi się nie przydarzyło :P.
Aktualnie poszukuję czegokolwiek, co dałoby mi kopa i sprawiło, żebym odzyskała chęć walki i kontroli nad swoim życiem, bo czuję się przegrana, bezsilna i jakaś taka zobojętniała. Niezbyt pozytywny początek wakacji, prawda?
Post miał pojawić się wczoraj, ale gdy wróciłam z egzaminu i zaczęłam przerabiać zdjęcia, strasznie źle się poczułam i zasnęłam w trakcie obróbki, ale za to później spędziłam miły wieczór przy grzanym winie, popcornie i starym horrorze 🙂 Będzie mi brakowało tych wieczorów!
Was tymczasem zostawiam z nowym postem. Jeśli nie macie dość opuszczonej fabryki, dobra wiadomość, dzisiaj ciąg dalszy! Sukienkę kupiłam dosłownie godzinę przed zdjęciami, a po fabryce biegałam jeszcze z metką. Szukałyśmy stroju, który by wyraźnie kontrastował z otoczeniem i myślę, że się udało. Co sądzicie?

 

22 Comments

Leave a Reply