OUTFITS

Floral blazer

DSC02843 DSC02836 DSC02839 DSC02857 DSC02858 DSC02886 DSC02894
sheinside blazer // h&m top // sheinside jeans // h&m glasses // bershka shoes // kiabi bag
Dotarłam do takiego momentu w moim życiu, kiedy naprawdę brakuje mi na wszystko czasu. Kwiecień stał się takim miesiącem, kiedy nagle wszystkim na studiach odbiło i naprawdę zaczęliśmy coś robić, przez co praktycznie każdy dzień mam zawalony pracą domową i nauką. Brak czasu na bloga to inna sprawa. Dzisiaj spędziłam nad nim caaały dzień. Gdy tylko wstałam, poszłam na zdjęcia, wróciłam, zaczęłam je selekcjonować, przerabiać, teraz w końcu udało mi się zacząć pisać post, a jest godzina 18. Już nie wspomnę o tym, że pracuję na moim 7 letnim laptopie, który co chwila odmawia współpracy, zawiesza się, wyłącza i który całkowicie mi dzisiaj zszargał nerwy. 😛 Kto powiedział, że życie blogera jest łatwe?
Tak bardzo marzy mi się jeden dzień wolny, żebym mogła usiąść z zimnym sokiem na tarasie, poopalać się (pogoda ostatnimi dniami jest przecudowna!) z książką, którą ostatnio zakupiłam i która kusi mnie codziennie, a nie mam jej nawet kiedy otworzyć.
Mam nadzieje, że dzisiejsza stylizacja przypadnie wam do gustu! Żakiet w kwiatowy motyw możecie znaleźć na Sheinside pod tym linkiem (KLIK). Dostałam go niedawno i myślę, że idealnie sprawdzi mi się na wiosenne, słoneczne dni.

 

29 Comments

Leave a Reply