OUTFITS

Leather & Skirt

Cześć, ja już dobiłam do domu, wyjątkowo wcześnie. Normalnie przyjechałabym dopiero teraz, ale udało mi się zdążyć na wcześniejszy pociąg. No i oczywiście tradycyjnie większość podróży przespałam. Naprawdę, odkąd zaczęła się jesień większość czasu po prostu przesypiam. Wczorajszy dzień również cały spędziłam w łóżku, na zmianę śpiąc i oglądając seriale, po tym jak dzień wcześniej miałam bezsenną noc po wróceniu przed 4 do domu, a później nie mogłam już zasnąć, hah. Jak dobrze, że w czwartki mam tylko 2 wykłady!
Powoli zamierzam wprowadzać małe zmiany na blogu, jeszcze nie wiem w jakim kierunku się one potoczą, dopiero coś zaczyna mi świtać w głowie, muszę jeszcze parę rzeczy przemyśleć, no ale myślę że mam kilka fajnych pomysłów. Chciałabym go urozmaicić o jakieś inne posty, niż tylko te z outfitami. Mam też zamiar częściej publikować posty, jak z tym wyjdzie w praktyce, nie mam pojęcia. Mimo wszystko jestem na razie do tego pozytywnie nastawiona, jak zresztą ostatnio do wszystkiego. Wszystko mnie cieszy i generalnie większość rzeczy dobrze mi się układa, więc myślę, że będzie ok. Przynajmniej na razie!
Poniższa stylizacja jest efektem zebrania przez pięć minut ubrań, które pozostały mi w domu, bo nie wzięłam ich do Warszawy i próby skomponowania ich jakoś ze sobą, żeby całość wyglądała w miarę dobrze. Jak mi wyszło, to już wy oceńcie. 🙂

JACKET- H&M
SHIRT- H&M
SWEATER- FOREVER 21
SKIRT- H&M
SHOES- CCC

25 Comments

Leave a Reply