UNCATEGORIZED

Lately

Cześć! No i znowu zaniedbałam bloga. Nie wiem, jak to się dzieje, ale jakoś ostatnio nawet na niego nie wchodziłam, ani nie poświęcałam mu zbyt wielkiej uwagi. Zbyt dużo ostatnio się działo i ciężko mi ogarnąć rzeczywistość. Poza tym od poniedziałku dzień w dzień miałam mdłości, które prześladowały mnie przez ostatnie pół roku i ustały we wrześniu… A teraz od nowa, nie wiem dlaczego. To takie irytujące!
Jutro weekend, pierwszy, który spędzam w Warszawie. Mam zaplanowane dwie imprezy, jeśli wszystko wyjdzie, to będzie całkiem fajnie. Oprócz tego nie mogę się już doczekać zimowych wyprzedaży, tak dawno nic nie kupowałam, czuję się jak na odwyku! Dzisiaj po raz pierwszy wybrałam się na wykład z mikroekonomii, to jedne z tych zajęć, które każdy olewa, ale przydałoby się od czasu do czasu na nich pojawić. Resztę dnia przespałam, a wieczorem przez trzy godziny sprzątałam z koleżanką łazienkę. Teraz próbuję obejrzeć jeden z odcinków Sherlocka, ale za bardzo nie mogę skupić na nim myśli. Mam taki straszny bałagan w głowie, nienawidzę tego.
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się wybrać na zdjęcia. Nie mam przy sobie aparatu, a w domu będę prawdopodobnie dopiero w następnym tygodniu, więc nie wiem jak to wyjdzie.
Chciałam was jeszcze zaprosić na fanpage, którego założyłam kilka dni temu:


Możecie polajkować, jeśli chcecie być na bieżąco z postami!
Now you can like DALENADAILY on FACEBOOK!


http://instagram.com/dalenadaily

13 Comments

Leave a Reply