OUTFITS

THE SECRET GARDEN

Wiosenna sesja w kwiatach-odhaczona! Zakochałam się w tym miejscu ze zdjęć, jest takie piękne! Czułam się tam jak w tajemniczym ogrodzie! Fajnie jest znaleźć takie miejsce w samym środku szarego miasta. Tym razem starałam się wpisać kolorystyką w otoczenie- ta bluzka to moja pierwsza rzecz ze sklepu na-kd.com i bardzo ją lubię (chociaż jest trochę problematyczna w noszeniu ze względu na rozcięcie na środku). Na spódnicę z bershki z kolei czaiłam się bardzo długo, ponieważ zastanawiałam się między jasnym jeansem a białym. W końcu postawiłam na tę drugą opcję, w białym zawsze czuję się najlepiej.

Moja majówka zaczęła się dość intensywnie a skończyła bardzo leniwie. Właściwie, to czuję, że nie jestem jeszcze gotowa na powrót do rzeczywistości, ale powoli muszę się brać za prace, które nade mną wiszą. Zaczynam już odczuwać widmo nadchodzącego końca semestru, a mam jednak niestety trochę zaległości.

Majówkowy tydzień spędziłam w domu, czytając książki, bawiąc się z siostrzenicą (wcześniej odwiedzałam ją codziennie w szpitalu, bo biedna zachorowała :(), zaliczyłam kilka spacerów, a wczoraj wycieczkę rowerową, po której do teraz bolą mnie nogi. Chyba moje ciało po przerwie na siłowni nie było gotowe na tak wielki wysiłek :P. Poza tym, jest dobrze, nawet bardzo ;).

7 Comments

Leave a Reply