OUTFITS

SIMPLE GREY

Mój ulubiony zestaw, kiedy nie wiem co na siebie założyć, to: szary sweter + woskowane spodnie (moje ulubione). Ostatnio zauważyłam, że prawie wszystkie swetry w mojej szafie są szare – przygotujcie się że w następnym, przygotowanym przeze mnie outficie znowu pokażę się wam w szarym swetrze. Potem kończę z tym!

Ten konkretny model z Vero Moda zauroczył mnie swoimi rękawami- uwieelbiam rozszerzane rękawy, podobają mi się we wszystkim- bluzkach, koszulach, swetrach, a nawet płaszczach (ale takiego modelu niestety nie mam w swojej szafie). Dodatkowo, sweter jest bardzo miły w dotyku oraz cieeepły!

Od jutra znowu ma pojawić się mróz, więc koniec z sesjami bez kurtki :(. Przez ostatnie dwa dni cieszyłam się słońcem, wczoraj po dwóch tygodniach przerwy pojawiłam się na siłowni i zrobiłam taki trening, że cały dzisiejszy dzień mam zakwasy na każdej możliwej części ciała :P. Jutro znowu idę, więc mam nadzieję że mi przejdzie- tym razem czeka mnie trening brzucha, co będzie dla mnie chyba jeszcze większym wysiłkiem :P. Dzisiaj byłam w kinie na nowym greyu, a po południu moje lenistwo ze mną wygrało i zamiast pojawić się na dwóch wykładach, wybrałam leżakowanie z książką. Wstałam dzisiaj tak wcześnie, że cały dzień walczyłam ze sobą, żeby nie zasnąć, bo zawsze po nawet krótkiej drzemce czeka mnie bezsenna noc. Kończę więc posta i za jakieś pół godziny kładę się spać- jutro znowu czeka mnie caały dzień zajęć!

13 Comments

Leave a Reply