BOMBER JACKETS ARE STILL COOL

stradivarius bomber jacket // missguided top // brandy melville jeans // converse shoes

Czy moda na bomberki nadal trwa, czy już minęła bezpowrotnie? Ja tej jesieni założyłam bomberkę może kilka razy (a jednym z tych razów było zrobienie zdjęć), ale myślę, że to głównie przez pogodę, bo szybko zrobiło się zimno. A wy nosicie jeszcze bomberki?

Dzisiaj kontynuuję mój imprezowy tydzień. Wczoraj świętowałam urodziny przyjaciela w uroczym mieszkanku mojej przyjaciółki i z jeszcze bardziej uroczymi psiakami, a dzisiaj wybywam do klubu. Serio, ostatni raz byłam w klubie chyba z rok temu. Nigdy nie przepadałam za takimi miejscami, zawsze wolałam domówki, no ale może będzie okej! To zawsze jakaś odmiana w moim babcinym stylu życia :D. Dajcie znać, co wy dzisiaj porabiacie oraz jak wam się podoba stylizacja!

xox

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

30 Comments

Add Yours
  1. 2
    Joanna

    Za każdym razem jak odwiedzam Twojego bloga to popadam w coraz większe kompleksy! 🙂 Wyglądasz pięknie – a Twoja figura zachwyca! Zazdroszczę! 🙂

  2. 3
    M-Marysia

    Witaj, prowadzisz wspaniałego bloga, masz doskonały gust. Trochę zbyt rzadko pojawiają się nowe posty. Masz wspaniałą figurę, dbaj o nią i dobieraj krój spodni właściwie, w tym poście spodnie są niestety fatalne i niszczą i gubią Twoje doskonałe kobiece kształty. Kochane Panie, nie idźmy w tym kierunku ohydnych antykobiecych strojów. Przeglądałam Twoje wszystkie wpisy i jednoznacznie stwierdzam, że najlepiej Ci w dobrze dopasowanych spodniach, które podkreślają Twoją naturalną urodę. Pozdrawiam ciepło. Masz też starsze od siebie czytelniczki;)

Leave a Reply