FEMALE

bershka crop top // brandy melville jeans // converse shoes //

Zorganizowanie sobie czasu nigdy nie była moją mocną stroną, ale teraz obiecuję sobie, że zaczynam nad tym pracować! Ostatnio tyle się działo… ten miesiąc leci mi strasznie szybko, jestem tym wręcz przerażona. Może to dlatego, że przez ostatni tydzień zamykałam się w pokoju i skupiałam na pisaniu pracy licencjackiej, w sumie, przez cały następny tydzień czeka mnie to samo. Ahh… chcę wakacje! Ale już chyba pogodziłam się z myślą, że chyba nigdy nie będę mieć takich prawdziwych ,,szkolnych” wakacji. Czas dorosnąć ;).

Z tego co się ostatnio u mnie działo… Byłam na Orange Warsaw Festival, poskakałam do kochanych Years & Years, rozczuliłam się na Kings of Leon i pogubiłam na Martinie Garrixie. Podsumowując, jak to festiwale, było super! Czekam na kolejne.

W zeszłym tygodniu zaliczyłam pierwszy w swoim życiu pokaz mody… To było dla mnie totalnie olbrzymie wydarzenie, zawsze o tym marzyłam. No i Maciej Zień to nie byle co! Mimo, że było ponad godzinne opóźnienie i nie wiedziałam co ze sobą zrobić przez ten czas, a później wszystko potoczyło się mega szybko, to mogłabym chodzić na takie pokazy ciągle…

Aktualnie moją psychikę ratuje myśl o wyjeździe w jakieś ciepłe kraje… To mój priorytet tego lata. Liczę na chociaż tydzień wygrzewania się na plaży i pływania w turkusowej wodzie. Gdzie lecicie w te wakacje? Macie jakieś sprawdzone miejsca, do których wracacie? 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz

13 Comments

Add Yours
 1. 9
  Weronika

  Przyznam, że mi ostatnio też czas bardzo szybko ucieka i to jest naprawdę przerażające 🙂
  Mi również marzą się takie wakacje z prawdziwego zdarzenia, no cóż może za rok 🙂

 2. 10
  coconeyla

  Super stylówka 🙂 Idealna na wakacje. Ja czekam na wrzesień i Tajlandię 🙂 Powodzenia w pisaniu pracy licencjackiej! Mnie czeka to samo za rok 🙂 Pozdrawiam!

Leave a Reply