BLUE JEANS & WHITE TOP || ZAFUL WISHLIST

mohito top // river island shorts // converse shoes // michael kors bag // h&m sunglasses // forever21 choker

Pogoda za oknem sprawia, że totalnie nie chce mi się siedzieć przed komputerem i obrabiać zdjęć, dlatego ta sesja leżała w folderze przez dłuugi czas. W końcu się zebrałam w sobie i jestem! Mam nadzieję, że zdjęcia się podobają! 🙂

Ostatnie tygodnie mijają mi bardzo przyjemnie. Wysoka temperatura sprawia, że czuję się w końcu jakbym żyła we właściwym miejscu i czuła się sobą. No cóż, zawsze sądziłam, że powinnam żyć w ciepłym klimacie. Kilka dni temu wyskoczyłam na trochę nad morze. Głównym celem podróży był koncert Enrique Iglesiasa, to idol z dzieciństwa mojej siostry i poprosiła mnie, żebym towarzyszyła jej na koncercie. Było fajnie, ale nie ukrywam, najbardziej cieszyłam się z możliwości pospędzania trochę czasu na plaży :P. Moje ulubione miejsce na ziemi, nieważne gdzie, plaża i morze są zawsze super! <3 Weekend za to spędziłam w domu. Leżenie na słońcu przy ponad 25 stopniach to zdecydowanie moje ulubione zajęcie. W tym roku jednak postanowiłam zacząć praktykować bezpieczne opalanie, przez co niestety wciąż jestem blada. Chcę jednak zacząć dbać o swoją skórę, w końcu robię się coraz starsza, hehe :P.

Dajcie znać jak wy spędziliście ten pierwszy supergorący tydzień. Buziaki i do zobaczenia niebawem!


Get the look on zaful.com:

The third anniversary of Zaful is coming! You can find there huge promotions :). Also check out these cute dresses HERE!

CLICK                                          CLICK                                          CLICK

 

CLICK                                          CLICK                                         CLICK

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

16 Comments

Add Yours
  1. 14
    Coconeyla

    Jak dla mnie super stylizacja 🙂 Teraz jak zrobiło się gorąco to przyjemniej czas płynie 🙂 Morza, plaża tego mi również potrzeba do pełni szczęścia 🙂 Pozdrawiam !

Leave a Reply