FIRST SPRING LOOK

sammydress jacket // stradivarius top // pull&bear jeans // stradivarius shoes // house bag // zaful glasses

Hej kochani! Dzisiejszym wpisem oficjalnie rozpoczynam wiosenne stylizacje. Mam dla was przygotowanych doużo wpisów, ciekawszych niż te zimowe (bo ile można oglądać płaszcze i kurtki?). Ta ramoneska jest świetna, genialnie mi się ją nosi, jest wygodna i super się układa. Dawno nie miałam na sobie ramoneski, kiedyś częściej nosiłam takie kurtki, najczęściej skórzane (w skórzaną tak w ogóle też muszę się w końcu zaopatrzyć). W opisie powyżej podlinkowałam wam sklep, z którego mam tę ramoneskę i również umieściłam link do okularów (które też są moimi ulubionymi teraz).

Dajcie koniecznie znać, co sądzicie o tej stylizacji. Z góry przepraszam za moje rozczochrane włosy, ale mam nadzieję, że już się do nich przyzwyczailiście, haha. Nie jestem w stanie ich ogarnąć i jak tylko je ułożę i wyjdę z domu to i tak mam na głowie jeden wielki bałagan. Okej, ja uciekam zjeść pyszną sałatkę na obiad <3. Odezwę się do was niedługo, może z jakimś tematycznym wpisem!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

18 Comments

Add Yours
  1. 12
    Mis Marli

    Wyglądasz wspaniale 🙂 wszystko pięknie ze sobą współgra i chętnie bym się tak ubrała 🙂 Buty są rewelacyjne 🙂 Ta kurteczka ostatnio stała się bardzo popularna 😀

Leave a Reply