CAMEL COAT

mohito coat // new look scarf // tally weijl necklace // bershka shirt // stradivarius skirt // stradivarius shoes // stradivarius bag // h&m glasses

Podwędziłam dzisiaj płaszcz mojej siostry i wyrwałam się z domu na krótką sesję. Przede mną produktywny weekend, we wtorek mam egzamin i mam do przeczytania i nauczenia się jakieś 700 stron. Już się nie mogę doczekać! </3

A tak poza tym ostatnie dni mijały mi bardzo miło. Zaczęłam aktywniej spędzać czas i czuję się dzięki temu dużo lepiej. Mam nadzieję, że pogoda się niedługo poprawi, w końcu ile może trwać ta zima? Już luty, domagam się ciepła!

Dajcie znać, co sądzicie o dzisiejszej stylizacji i czy wolicie wersję z szalikiem, czy bez? Jak dla mnie z szalikiem jest ciekawiej, chociaż zawsze mam wrażenie, że zakrywa całą stylizację, więc oceńcie! Dawno nie zrobiłam takiego eleganckiego looku, więc jestem ciekawa, jak wam się podobam w takim wydaniu. Ja uciekam do książek, trzymajcie za mnie kciuki!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

24 Comments

Add Yours
  1. 20
    Justyna Łacka

    Świetna stylizacja. Uwielbiam takie klasyki. Klasyczne kolory, jak i klasyczne fasony. Sprawdzają się najczęściej i dodają kobiecie uroku, według mnie. A ten karmelowy płaszcz – jest po prostu cudowny!

    Pozdrawiam serdecznie, Justlyjass.blogspot.com 🙂

Leave a Reply