OUTFITS

COMFY

14 18 238 7 15 29 26-tile p925127852-tile 3741 4349-tile 44 p9251264 50 34-tile p92512626p9251442p9251444

get the top here- > ZAFUL.COM pink top // h&m jeans jacket // brandy melville shorts // h&m shoes

To chyba najwygodniejsza stylizacja, jaką ostatnio wam przedstawiałam. Szorty kupiłam jeszcze w Barcelonie i długo się nad nimi zastanawiałam, ale teraz są moim numerem 1 w szafie. Są bardzo wygodne i po założeniu nabierają niesamowitego uroku. Szukałam do nich jakiejś dziewczęcej, luźnej bluzki i w końcu znalazłam idealną na zaful.com . Wiecie, że uwielbiam ubrania w stylu boho, a ta bluzka idealnie wpasowuje się w takie klimaty i z pewnością będę ją jeszcze często wykorzystywać w różnych stylizacjach.

A co tam u was? Ja wykorzystuję ostatnie dni ciepła na pokazywanie wam letnich stylizacji (których mam jeszcze sporo! ;)) i powoli przygotowuję się mentalnie na rozpoczęcie nowego roku akademickiego. W sumie, to zapowiada się całkiem nieźle, więc jestem pozytywnie nastawiona! Właśnie wyszło słońce, więc zamierzam zaraz wziąć książkę i wyjść na dwór. Jesienią chyba najbardziej będzie mi brakować tego czytania na świeżym powietrzu, jakoś nie potrafię czytać w żadnym innym miejscu. Na zewnątrz jest tak przyjemnie i cicho i tylko tam mogę się skupić (razem z kotem na kolanach).

Dajcie znać co myślicie o nowym looku i do zobaczenia wkrótce! 🙂

It’s probably the most comfortable outfit ever. I bought these shorts in Barcelona and I wasn’t so sure back then, but now it’s my number 1. I’ve been looking for a perfect top for them and finally i found one on zaful.com . You know i love boho clothes, so I fell in love with it immediately. I think the color is so pretty and it perfectly matches darker colors like grey or black. I also love the sleeves, it’s super girly!

How are you guys? I’ve been using last days of summer to show you some of my summer outfits and also i’m preparing mentally for the new academic year… but i think it’s going to be fine! I’m excited haha. It’s so sunny today, so soon i finish this post i’m going to grab a book and read something outside. I’m gonna miss reading outside, i can’t focus anywhere else. But it’s so cosy and quiet there and i can catch some sun and hug with my cat!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

24 Comments

Leave a Reply