OUTFITS

ASH BLONDE

P7040140 P7040144P7040152P7040154a P7040182

bershka top // river island shorts // kiabi bag // h&m glasses

Tak wyglądałam dzisiaj. Moje włosy powoli wracając do swojego wcześniejszego koloru. Po wyjściu od fryzjera były wręcz szare. Teraz, po kilku myciach, bardziej przypominają blond i myślę, że wyglądają już w miarę ok. Nie zrozumcie mnie źle, podobają mi się szare włosy i są teraz bardzo modne i przez wszystkich pożądane, ale jednak chyba najlepiej czuję się w blondzie ;).

Dzisiejszy dzień zleciał mi znowu zbyt szybko. Serio, nie wiem jak to się dzieje, ale ostatnio dni lecą jak szalone. Taki chyba urok wakacji. W każdym razie najpierw byłam z koleżanką w kinie, a później posiedziałyśmy w knajpie i nadrabiałyśmy miesiące, kiedy się nie widziałyśmy. Powoli wszyscy wracają ze studiów do Kazimierza, yeey! Już się bałam, że zostanę całkiem sama :P.

Po powrocie poczytałam jeszcze trochę książki, która ostatnio pochłonęła mnie bez reszty- Dziewczyna z pociągu. Ostatnio jest o niej dość głośno, dlatego postanowiłam sprawdzić o co ten cały szał. No i wciągnęłam się. To znaczy, nie wiem, czy przeczytałabym ją drugi raz, bo to jest tego typu książka, która nagle wciąga i od razu chce się dowiedzieć całego rozwiązania, ale myślę, że kiedy już zna się fabułę, to ciężko przez nią przebrnąć. Mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli, bo są też książki, które można czytać po 10 razy i za każdym razem jest tak samo fascynująca. Mimo to polecam, jeśli ktoś lubi tego typu literaturę. No i nie mogę się doczekać filmu!

 

This is how i looked like today. My hair is getting back to the previous color and I’m really happy about it. After visiting my hairdresser it looked like a mix of silver, grey and blonde and now it’s getting more blonde. Don’t get me wrong, i love grey hair and it’s really popular right now but i feel like i look better as a blonde ;).

Today i was at the cinema with my friend and later we went to the restaurant to chat and catch up on all the months when we couldn’t see each other. When i got back home i started reading a new book- The Girl on the Train. Have you heart about it? It’s pretty popular right now and i must admit- i can’t stop reading this and i’m dying to know what’s going to happen next. So, now you know how i’m going to spend the rest of the evening 😉

3 Comments

Leave a Reply