OUTFITS

TURTLENECK TOP AND A-LINE SKIRT

new look turtleneck grey top // bershka A-line bronze skirt // bershka black boots // kiabi leather bag

Ta spódnica to chyba najtrudniejszy element w mojej  garderobie. Szukałam takiej od dawna, ale jak już ją kupiłam, to kompletnie nie wiedziałam z czym ją zestawić. Jakiś czas temu chodziłam po sklepach, szukając do niej bluzki, aż w końcu stwierdziłam, że najlepiej wygląda z topem, który już leży w mojej szafie. Tak powstało powyższe połączenie. Na początku planowałam kupić do tej spódnicy czarną bluzkę z wiązaniami na dekolcie, ale efekt kompletnie nie odzwierciedlił moich wyobrażeń.

Dajcie znać, co sądzicie o tym połączeniu, jestem ciekawa waszych opinii + sama wciąż nie jestem do końca pewna, z czym tę spódnicę zestawiać w przyszłości!

This skirt is probably the most difficult piece in my wardrobe. I had been looking for something like this for months, but when I finally found one, I realized, that nothing matches it. At first I’d been planning to buy a black lace-up top, but turned out it wasn’t the best idea. Finally I found a turtleneck grey top in my closet and yeey, it doesn’t look that bad!

Tell me what you think about this match, because I’m still not sure, what to think about it! Kisses :*

Zapisz

Zapisz

8 Comments

Leave a Reply