SUNDAY MORNING

IMG_5070

My idea of sunday morning. I love these lazy days. It’s so cosy to just lie in bed till 12 and not worry about daily stuff. Today I went through some photos from last week. We’ve been shooting like crazy lately! I’m going to show you some of them later.

I’ve got work to do today (hate doing this when it’s so sunny outside). Unfortunately, studies first, but tomorrow I’m going home for a few days, can’t wait! This week was so busy and a lot of stuff happened, I feel like I need to rest and chill for a bit.

2-tile IMG_5063 31xx

16 Comments

Add Yours
 1. 2
  olena

  To w końcu do kogo skierowany jest blog, do Polaków czy do ludzi anglojęzycznych? Jaki ma sens reklamowanie bloga na polskich grupach, skoro piszesz po angielsku? No tak “warszafka”

  • 3
   Dalena

   Zastanawiałam się, czy dodać polskie tłumaczenie, ale stwierdziłam, że chcę, by odbiorcy skupili się na zdjęciach, a tekst i tak był napisany jako dodatek uzupełniający. Uznałam też, że po angielsku brzmi to lepiej, po polsku byłoby zbyt banalnie (angielski jest idealny dla prostej treści). Dzięki za opinię, nadal staram się ogarnąć, w jakim kierunku pójść, dlatego każdy komentarz jest dla mnie ważny 🙂

 2. 12
  Justyna Lis

  Zdjęcia mają klimat, ale tak jak ktoś już tutaj wspomniał – jeżeli chcesz trafiać do polskich odbiorców (a zakładam, że o to głównie chodzi) dobrze prezentować także polską treść – nawet jeśli miałaby być bardziej okrojona, to wciąż więcej niż nic. 🙂

Leave a Reply