OUTFITS

BEIGE

IMG_7272a IMG_7277a IMG_7283 IMG_7291-horz IMG_7297 IMG_7300 IMG_7314 IMG_7318 IMG_7320 IMG_7328IMG_7336ss IMG_7329

romwe camel coat // new look scarf // bershka jeans // bershka beige shoes // h&m blue bag // h&m glasses

Muszę przyznać że czuję się ostatnio trochę zagubiona. Zawsze podobało mi się spontaniczne życie i bez jakiejś głębszej refleksji, jednak ostatnio coraz bardziej przeszkadza mi ten bieg i chaos. Mam wrażenie, jakbym traciła poczucie czasu. Tygodnie lecą, a ja ciągle jestem w ruchu. Brakuje mi chwili, kiedy mogę się zatrzymać i zastanowić nad tym, co robię. Żeby coś poważnie przemyśleć. Pragnę wręcz, by nadeszła już przerwa świąteczna, kiedy będę mogła usiąść w spokoju i samotności i uporządkować wszystkie myśli, które powodują mętlik w mojej głowie.
Wkurza mnie robienie wszystkiego na czas. Określona liczba czasu na każdą rzecz. Nie potrafię się skupić, potrzebuję wykonywania danej czynności w swoim tempie, inaczej zaczynam się gubić i wychodzi z tego coś, z czego nie jestem zadowolona. Nie lubię oddawać czegoś, co nie jest w 100% moje i co mi się nie podoba. Nawet jeśli miałoby mi to zająć kilka tygodni albo i miesiąc. Nawet jeśli chodzi o głupie przeczytanie książki, czy napisanie pracy. Nienawidzę tych limitów i ograniczeń. Ciągle mam wrażenie jakby ktoś stał nade mną z zegarkiem i patrzył, czy wyrabiam się co do sekundy ze wszystkim.
Chciałabym uporządkować w końcu wszystko, co się dzieje w moim życiu i w głowie, w moim otoczeniu i we mnie samej. Chciałabym dojść do tego końca, żeby zacząć coś nowego.

67 Comments

Leave a Reply