Floral blazer

DSC02843 DSC02836 DSC02839 DSC02857 DSC02858 DSC02886 DSC02894
sheinside blazer // h&m top // sheinside jeans // h&m glasses // bershka shoes // kiabi bag
Dotarłam do takiego momentu w moim życiu, kiedy naprawdę brakuje mi na wszystko czasu. Kwiecień stał się takim miesiącem, kiedy nagle wszystkim na studiach odbiło i naprawdę zaczęliśmy coś robić, przez co praktycznie każdy dzień mam zawalony pracą domową i nauką. Brak czasu na bloga to inna sprawa. Dzisiaj spędziłam nad nim caaały dzień. Gdy tylko wstałam, poszłam na zdjęcia, wróciłam, zaczęłam je selekcjonować, przerabiać, teraz w końcu udało mi się zacząć pisać post, a jest godzina 18. Już nie wspomnę o tym, że pracuję na moim 7 letnim laptopie, który co chwila odmawia współpracy, zawiesza się, wyłącza i który całkowicie mi dzisiaj zszargał nerwy. 😛 Kto powiedział, że życie blogera jest łatwe?
Tak bardzo marzy mi się jeden dzień wolny, żebym mogła usiąść z zimnym sokiem na tarasie, poopalać się (pogoda ostatnimi dniami jest przecudowna!) z książką, którą ostatnio zakupiłam i która kusi mnie codziennie, a nie mam jej nawet kiedy otworzyć.
Mam nadzieje, że dzisiejsza stylizacja przypadnie wam do gustu! Żakiet w kwiatowy motyw możecie znaleźć na Sheinside pod tym linkiem (KLIK). Dostałam go niedawno i myślę, że idealnie sprawdzi mi się na wiosenne, słoneczne dni.

 

Separator image Posted in OUTFITS.

29 Comments

Add Yours
 1. 5
  Gertrama

  sliczny ! ♥
  poklikalam i prosze o to samo u mnie w najnowszym poscie 😉

  zapraszam serdecznie : gertrama.blogspot.com
  Proszę o poklikanie u mnie w najnowszym poście, do wygrania post promujący 😉

 2. 18
  cutee doll

  świetny blazer! uwielbiam rzeczy z sheinside 🙂 + do tego buty cudne! widać, że wiosennie! bardzo ładne zdjęcia, czekam na więcej! też ostatnio mi brakuje wolnego czasu, ale mam nadzieję, że ciężka praca popłaca!
  ogólnie twój blog mnie bardzo zainspirował, więc obserwuję <3
  jeśli miałabyś wolne 5 sekund to mogłabyś poklikać w linki choies pod ubraniami? → http://cuteedoll.blogspot.com/2015/04/choies-wishlist.html ←?
  jeśli nie to przepraszam! pozdrawiam♥.

 3. 19
  Madusia

  piękna ta kwiatowa narzutka. 🙂 i doskonale Cię rozumiem, też ostatnio nie mam na nic czasu, bo wszyscy wszystko w jednym momencie chcą robić, a jeszcze teraz na wyjeździe naukowym z jednego przedmiotu byliśmy i już w ogóle rozbita jestem i muszę się szybko zmobilizować do pracy, bo będzie ciężko. 😉
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

Leave a Reply