dress up time.

Rzadko kiedy noszę sukienki, ale jak już noszę, to wtedy, kiedy na dworze jest minus kilkanaście stopni. Mam nadzieję, że nie wyglądam na zbyt zmarzniętą :>.
No i zaczął się nowy rok, którego zupełnie nie czuję. Rozumiem, można nie czuć świąt, urodzin, końca roku szkolnego, czegokolwiek. Ale początek nowego roku zawsze był dla mnie czymś ważnym, może dlatego, że lubię dostawać czystą kartę i tak właśnie zawsze traktowałam to wydarzenie. A teraz mam wrażenie, że wszystkie problemy z poprzedniego roku nadal się za mną ciągną, a ja nie potrafię ich zostawić w tyle. Ostatnio mam strasznie depresyjny nastrój i może dlatego tak rzadko się tutaj odzywałam. Ale koniec o tym.
Ostatnio całą moją uwagę skupiam na studiach (tak, w końcu nadszedł ten czas, kiedy po 3 miesiącach nic nie robienia trzeba się zebrać w sobie i napisać pierwsze kolokwia). A tak poza tym to sobie wegetuję i snuję się po świecie z głową pełną pomysłów (jak to dość często bywa w moim przypadku). No i jak na razie wszystko zapowiada się całkiem nieźle, ale jak to bywa, ja zawsze potrzebuję jeszcze więcej.
Muse- Madness
DSC_0121DSC_0123 DSC_0136 DSC_0144-tile DSC_0145 DSC_0148-tile DSC_0080-tile DSC_0094 DSC_0118
h&m dress
Separator image Posted in OUTFITS.

52 Comments

Add Yours
 1. 15
  Natala aa

  Wyglądasz przepięknie! Bardzo ładne nogii 🙂 <3
  Obserwuje kochana i zapraszam serdecznie do mnie, będzie mi bardzo miło jeżeli znajdziesz czas 🙂
  wildelight.blogspot.com

 2. 26
  themissydi

  Powinnaś częściej nosić sukienki, bo super wyglądasz 🙂
  Zostaw tą wstrętną depresję za sobą, głowa do góry 😀 Grunt to pozytywne myślenie 🙂
  Obserwuję, bo miło tu i pozdrawiam :*

 3. 42
  Pozyty Wizja

  Piękna sukienka 🙂
  Slicznie wyglądasz 🙂
  U mnie na kierunku kolokwia i wejściówki sa prawie każdego dnia 🙁 Codziennie z czego innego 😀 A teraz powoli przygotowuję się do sesji 🙂

 4. 48
  GranioManiak

  Witaj!

  Zapraszamy Cię do założenia konta na nowo powstałej stronie http://www.modaiuroda.flyb.pl, która jest katalogiem polskich blogów poświęconych modzie i urodzie oraz portalem społecznościowym dla miłośników tematu. Na naszej stronie możesz zawierać nowe znajomości, udostępniać treści innym użytkownikom, komentować i dodawać do ulubionych inne wpisy, a przede wszystkim dodać swojego bloga do naszego agregatora, który będzie pobierał jedno zdjęcie, tytuł i maksymalnie pierwsze 50 słów z Twoich wpisów. Nasz portal to świetne miejsce do pokazania swojego bloga oraz zawarcia nowych znajomości.

  Pozdrawiamy
  Zespół portalu FlyB
  modaiuroda.flyb.pl

 5. 49
  Daria

  Muszę przyznać, że wyglądasz naprawdę niesamowicie i młodziutko jak na studia! Ale to tylko i wyłącznie plus:) Też nie do końca czuję ten nowy rok, ponieważ podobnie jak Ty zostawiłam wiele spraw otwartych i nie jestem w stanie ich zakończyć. Mam nadzieję, że część z nich się niedługo rozwiąże i trzymam kciuki za Ciebie!

  http://minimalistyczny.blogspot.com/

Leave a Reply