Changes

Lubicie zmiany? Mam na myśli takie dość znaczące, kiedy rozpoczynacie kolejny etap w swoim życiu i nie potraficie się w tym wszystkim odnaleźć. Jeszcze kilka lat temu wydawało mi się, że lubię taki chaos i brak stabilizacji, jednak po jakimś czasie przekonałam się, że to nie dla mnie. Nie potrafię tak funkcjonować. Wydawało mi się to wtedy, gdy miałam jeszcze tą ostoję i nie musiałam podejmować decyzji samodzielnie. Brakuje mi tego. Wszystko wydaje się teraz takie krótkotrwałe, przemijające. Czasami boję się, że jedna chwila zaraz przeminie, ucieknie, a ja nie zdążę jej złapać i się nią nacieszyć. Ostatnio coraz częściej zaczynam przekonywać się, że nic nie jest stałe. Dlatego muszę czerpać korzyści, póki jeszcze mam do tego dostęp. Tak samo jest z ludźmi. Nie wierzę w stałość niczego. Ludzie przychodzą, odchodzą. Czasami z wielkim hukiem, a czasami po prostu zaczynają się oddalać i znikać. A ty jesteś pośrodku tego i nie za bardzo rozumiesz, co się stało i dlaczego tak nagle wszystko się zmieniło, skoro jeszcze niedawno było okej. 
O ile pragnę mieć coś stałego, co dawałoby mi oparcie w codziennym życiu, o tyle przestałam wierzyć, że takie coś kiedykolwiek nadejdzie. Życie zaczyna coraz szybciej biec, a ja chyba po prostu muszę nauczyć się za nim nadążyć.

SHIRT- STRADIVARIUS
SHOES- BERSHKA
BAG- TALLY WEIJL
Separator image Posted in OUTFITS.

13 Comments

Add Yours
 1. 1
  Nada

  Ja lubię zmiany, ale to też zależy kiedy i czego dotyczą 🙂
  Strój świetny, szczególnie podobają mi się buty.
  Obserwuję bloga i pozdrawiam
  nada–blog.blogspot.com

 2. 2
  Patrycja Lewandowska

  Też ostatnio rozpoczęłam nowy etap w swoim życiu … sama dokladnie nie wiem czy lubie TEGO typu zmiany,ale coz…wszystko trzeba zaakceptowac w koncu taki los ..
  Butki mi sie podobaja bardzo 🙂

  agamafashion.blogspot.com

 3. 3
  Carolyn

  śliczny strój, bardzo dziewczęcy 🙂
  Niektóre rzeczy lub osoby są dla nas wsparciem i zostają na stałe – potrzeba tylko mnóstwo wiary, a wszystko będzie dobrze. Musisz przyciągnąć szczęście i stabilizację myśląc o tym. Działa 🙂

Leave a Reply