OUTFITS

Holiday

Hej! Ja już jestem od środy po maturach, więc można powiedzieć, że przez te dwa ostatnie dni cieszyłam się wolnością, chociaż ponura pogoda za oknem niezbyt mi na to pozwalała. 😛 Co do samych matur, to myślę, że poszło mi nieźle, mniej więcej tak, jak tego oczekiwałam, więc jestem zadowolona, a uczucie, kiedy mogłam w końcu wyrzucić na strych książki, które prześladowały mnie przez pół roku było nie do opisania! Mimo to czuję się trochę dziwnie, tak nie mając nic do roboty. Jestem osobą, którą opisałabym takim “leniwym pracoholikiem”, to znaczy, lubię mieć dużo do zrobienia, ale wtedy nie chce mi się tego robić, a jak nie mam kompletnie nic do zrobienia, to brakuje mi tego, kiedy byłam zajęta… Wiem, to strasznie skomplikowane i dziwne. 😀 Tak więc aktualnie szukam jakiegoś zajęcia na najbliższe tygodnie.

Wczoraj udało mi się wybrać na zdjęcia, pomimo tego, że okropnie wiało, a jak wyszłam z domu to zaczął padać lekki deszcz, no ale mimo to jestem zadowolona ze zdjęć. Ubrałam oversizeowy sweter, który pokazywałam kiedyś na blogu, moje ulubione spodnie z Zary, no i oczywiście skórzaną ramoneskę z h&m, która jest w połowie moich stylizacji, ale jak to z ramoneskami bywa, są podstawą i pasują praktycznie do każdego zestawu.
Mam nadzieję, że stylizacja się podoba. Dzięki za wszystkie komentarze z poprzedniej notki!

 

 

 

 

 

Ps. Obiecuję, że przy następnej stylizacji zmienię otoczenie, które pojawia się już w którejś tam notce z rzędu, ale wczoraj było nie sposób iść gdzieś dalej.

7 Comments

Leave a Reply