Rita Ora Rimmel London

Hej! Słyszeliście o kolekcji Rity Ory dla Rimmel London? Jako fanka Rity nie mogłam się doczekać, aż kosmetyki wejdą do polskich drogerii. I w końcu są! Udało mi się wczoraj nabyć dwa lakiery, które znalazłam w Super Pharm. Wybrałam jasne, delikatne odcienie.

Uwielbiam te naklejki na nakrętkach! Co do lakierów, to rimmel spełnia swoją obietnicę “60 seconds”, ponieważ lakier szybko zasycha i po jakiś dwóch minutach już mogłam nałożyć drugą warstwę. Jak to bywa przy jasnych kolorach, mają słabe krycie, ale przy tych nie jest źle. Wystarczyły mi dwie warstwy. Co do ceny, jeden lakier kosztuje 9,90 zł. Z pewnością wrócę do tej drogerii i zaopatrzę się w inne kolory. Moim priorytetem jest teraz “Let’s get nude” i może jeszcze “Do not disturb”.

Podoba wam się coś z tej kolekcji?

15 Comments

Add Yours
 1. 4
  oli oliwka

  Pierwsz raz o tym słyszę, bo nie jestem fanką Rity, chociaż nie twierdzxe, że nie jest niezła 😉 Lakiery mają bardzo ładne odcienie. Podobają mi się.
  Obserwujemy?

  oliiilui.blogspot.com

 2. 7
  Parma

  Bardzo podobają mi się pastelowe kolory lakierów,jednak przeraża mnie to,że trzeba nakładać 2 lub 3 warstwy,bo tak jak napisałaś jasne kolory mają słabe krycie,a ja nie mam cierpliwości

Leave a Reply